אל"מ במיל' שי גלבוע

 

שי גלבוע שימש כמנכ"ל של מכללה אקדמית למדעים ולמדעי הבריאות. הוא בוגר תואר ראשון בפיסיקה מהמרכז האקדמי לב ותואר שני במימון מאוניברסיטת בר אילן, במסגרת לימודי מנהל עסקים. שי שירת שנים רבות במערכת הבטחון ובתפקידו האחרון היה האחראי על פיתוח לוייני הריגול של משרד הבטחון.

טלי אשר

 

טלי אשר חוקרת את תפקידן של ספריות כסוכנות שינוי תרבותיות בחברה הישראלית. היא משמשת כמרצה וכיועצת אקדמית במוסדות להכשרת מורים. ניהלה תהליך להטמעת גישתו החינוכית של יאנוש קורצ'אק במערכת החינוך, הובילה תהליכי פיתוח ידע והכשרה במכון לחינוך דמוקרטי, ובעיקר שגררה ספרות לילדים, נוער, סטודנטים וקשישים. לטלי תואר ראשון במדע המדינה ובספרות עברית ותואר שני בספרות עברית מהאוניברסיטה העברית, והיא בוגרת התכנית להכשרת מנהלים בסמינר הקיבוצים ובית הספר למנהיגות חינוכית במכון מנדל. יחד עם החצי השני מגדלת שלָשָה. יחד עם השביעיה הסודית קוראת ורוכבת.

סופי פפר

 

סופי פפר היא מורה ומחנכת, עמיתת בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית. בתפקידה הניהולי האחרון ניהלה במשך שנה את תיכון פלך בירושלים. במסגרת תפקידיה החינוכיים והפדגוגיים השונים בפלך יזמה כתיבת תכניות לימודים ייחודיות  בחינוך, במדעי הרוח, בתנ"ך ובתולדות האמנות. בעבר לימדה במדרשת לינדנבאום, שבה שימשה רכזת תכנית תנ"ך ובמתן. לסופי תואר במקרא ובתולדות האמנות מהאוניברסיטה העברית. היא בוגרת התכנית להכשרת מנהלים של מכון אבני ראשה.

שמיר יגר

 

שמיר יגר הוא איש חינוך ויזם. כיום משמש כראש תחום היסטוריה במט"ח, מרכז לטכנולוגיה חינוכית. הקים את "התחרות הישראלית להיסטוריונים צעירים" - יוזמה לעידוד למידת חקר מבית מרכז זלמן שזר, משרד החינוך והרשת האירופית EUSTORY וקודם לכן היה שותף בצוות המייסד של בית הספר "חברותא". לשמיר תואר ראשון בהיסטוריה כללית ופילוסופיה כמו גם תואר שני בהיסטוריה כללית (בהצטיינות יתרה), שניהם מאוניברסיטת חיפה. בימים אלו מסיים כתיבת דוקטורט באוניברסיטת העברית אודות במערכת החינוך ברייך השלישי. בוגר בית הספר מנדל למנהיגות חינוכית.